Tytuł strony:[E4EC] Rejestracja
Podtytuł:Zapisy do naszego klubu.

 Drukuj 

 Zamknij okno 


Rejestracja gracza


Zapraszamy wszystkich chętnych posiadających działający adres email i gotowych stosować się do obowiązujących w naszym klubie przepisów.

Przed rejestracją prosimy o przejrzenie strony Czy to dla mnie?, powinna ona pomóc zdecydować, czy ten sposób gry w szachy będzie Ci odpowiadał.

Członkowstwo i gra w klubie są całkowicie darmowe, nie są też związane z żadnymi akcjami reklamowymi.

Zapisanie się do klubu jest proste, wystarczy wysłać odpowiedni email do serwera szachowego.
Uwaga: nie jest jeszcze dostępna polskojęzyczna wersja serwera szachowego, wiadomości email z informacjami o ruchach itp są przysyłane w języku angielskim (można też wybrać niemiecki). Prace nad polską wersję językową trwają, pierwsza wersja powinna się ukazać w przeciągu najbliższych miesięcy.

Rejestracja - najprostsza metoda

Wypełnienie poniższego formularza spowoduje przygotowanie emaila rejestracyjnego w odpowiednim formacie. Podaj pseudonim pod którym chcesz występować oraz swój ranking (jeśli go znasz). Gdy klikniesz przycisk Zarejestruj, Twój program pocztowy wyświetli gotowy do wysłania list, zawierający wszystkie niezbędne informacje. Po prostu wyślij ten list.

Rejestracja gracza
Pseudonim (wymagany)
Ranking (tylko, jeśli go znasz)

Zarejestruj


Jeśli po wypełnieniu powyższego formularza program pocztowy nie otworzył się, prawdopodobnie masz wyłączoną obsługę javascriptu w przeglądarce. Zarejestruj się według instrukcji poniżej (albo włącz javascript i spróbuj ponownie).

Rejestracja -prosta metoda

Wyślij email do chess@e4ec.org.
Temat listu jest nieważny, może być pusty. Treść listu musi być następująca:
Register pseudonim ranking
Zamiast pseudonim podaj pseudonim, pod którym chcesz występować.
Zamiast ranking podaj swój ranking (jeśli go znasz). W takim wypadku rozpoczniesz grę w klubie z tym właśnie rankingiem. Podawaj tylko znany, prawdziwy ranking. Musi być to liczba z zakresu od 800 do 2600. Jeśli jej nie podasz, zostanie użyta domyślna wartość 1200. ELO wysokości 1200 oznacza gracza średniej klasy.

Poniżej dwa przykłady:
Register Bob
Register Superman 1722
Nasz serwer szachowy odpowiada na każdy email. Jeśli wybrany pseudonim nie jest jeszcze używany i spełnia zasady opisane w prawym panelu, serwer wyśle kod potwierdzający, który musi zostać odesłany z powrotem w celu zakończenia rejestracji. Od tego momentu będziesz pełnoprawnym graczem klubu.

Jeżeli kiedykolwiek rozmyślisz się i postanowisz wypisać z naszego klubu, możesz to zrobić w równie prosty sposób, przy pomocy krótkiego polecenia.